PORADENSTVO V OBLASTI LAN, MAN, WAN

Finančná a technická náročnosť výstavby telekomunikačných a dátových sietí vyžaduje správny návrh a výber sieťového riešenia. Pomôžeme Vám navrhnúť najefektívnejšie riešenie, ktoré Vám ušetrí náklady na výstavbu, ale aj budúcu prevádzku siete.

 Poradenstvo      

PREZENTÁCIA AKTUÁLNYCH A NOVÝCH PRODUKTOV

Svet informačných technológií, kde nepochybne patria aj kabelážne systémy je najrýchlejšie vyvíjajúca sa oblasť svetového priemyslu. Neustále sledujeme nové trendy, ktoré automaticky zavádzame aj na našom trhu. Súčasťou toho sú prezentácie produktov a riešení, s ktorými máte možnosť sa bližšie zoznámiť.

Prezentácia

EXPRESNÁ DODÁVKA A DOVOZ MATERIÁLU NA MIESTO URČENIA

Časový faktor sa stáva čoraz dôležitejším kritériom pri dodávkach tovaru alebo služieb. Správnou logistikou zabezpečujeme rýchle dodacie termíny. Navyše Vám zabezpečíme bezplatný dovoz materiálu na miesto určenia.

Doprava

MONTÁŽ TELEKOMUNIKAČNÝCH SIETÍ

Súčasťou komplexnej ponuky produktov pre metalické a optické siete je aj ich montáž. Mať spoľahlivého partnera, ktorý zabezpečuje materiál „z prvej ruky“ a zároveň kompletne zastrešuje stavbu je pre Vás vždy výhoda. Preto Vám ponúkame kompletné inštalačné práce káblových systémov.

Montáž

PRENÁJOM PRÍSTROJOV A NÁRADIA PRE TELEKOMUNIKAČNÉ SIETE

Rôzne sieťové riešenia vyžadujú často špecifické postupy montáže. Na ich profesionálne zvládnutie sú potrebné rôzne prístroje a náradie. Pre montážne firmy nie je vždy efektívne vlastniť ich. Prenajímame a zapožičiavame: zváračku optických vlákien, prístroje na meranie optických a metalických káblov, rôzne montážne náradie.

Prenájom