Patchcordy na mieru
Patchcordy na mieru

Patchcordy na mieru

Počet produktov: 56

Zobrazuje sa 1-12 z 56 položiek

Kód: FCAPCD9FCUPCXX

Patchcord Duplex FC/APC-FC/PC 9/125

Singlemodový prepojovací kábel - 2 x konektor na každej strane

Cena 17,92 € bez DPH
21,50 € s DPH
Viac
Dodanie do 14 dní

Kód: FCAPCD9LCUPCXX

Patchcord Duplex FC/APC-LC/PC 9/125

Singlemodový prepojovací kábel - 2 x konektor na každej strane

Cena 18,92 € bez DPH
22,70 € s DPH
Viac
Dodanie do 14 dní

Kód: FCAPCD9MTRJXX

Patchcord Duplex FC/APC-MTRJ 9/125

Singlemodový prepojovací kábel - 2 x konektor na každej strane

Cena 18,42 € bez DPH
22,10 € s DPH
Viac
Dodanie do 14 dní