Zváračky a príslušenstvo
Zváračky optických káblov

Zváračky a príslušenstvo

Zváračky optických káblov sa líšia predovšetkým spôsobom centrovania optických vlákien. Základný spôsob centrovania vlákien je na vonkajší plášť. Najvyššie modely využívajú spôsob centrovania jadro na jadro. Za predpokladu, že jadro optického vlákna je presne v strede, dosiahnete porovnateľné výsledky útlmu zvaru aj so zváračkou s centrovaním na vonkajší plášť (SUMITOMO T-400). Pri nekvalitných optických vláknach sa môže stať, že jadro nie je presne v strede vlákna. V takých prípadoch Vám pomôže zváračka s centrovaním na jadrá, Core to Core (SUMITOMO T-57, SUMITOMO T-72 C+) Upozornujeme, že niektorý výrobcovia zváračiek síce deklarujú centrovanie na jadrá, v praxi to však tak nie je. Preto Vám ponúkame len kvalitné prístroje japonskej značky SUMITOMO s garantovanou kvalitou a 3 ročnou zárukou. Ako výhradný distribútor zabezpečujeme záručný a pozáručný servis priamo u nás v Bratislave. Objednajte sa na bezplatnú prezentáciu, kde Vám vysvetlíme všetky výhody našich zváračiek oproti konkurenčným prístrojom.

Počet produktov: 6

Zobrazuje sa 1-6 z 6 položiek

Kód: TK047PD0018

Zváračka optických vlákien SUMITOMO T-57

3D optická zváračka Sumitomo, model T-57. Centruje optické vlákna na jadro, rovnako ako najvyšší model T-72 C+, ktorý má 2 zatavovacie piecky. T-57 má 1 piecku. Pred zakúpením zváračky je možná bezplatná prezentácia alebo aj zapožičanie na otestovanie v praxi.

Kód: TK046PD0050

Zváračka optických vlákien SUMITOMO T-72C+

Zváračka optických vlákien model T-72 C+ od japonského výrobcu Sumitomo. Centruje optické vlákna v 3 osiach (3D) na samotné jadrá. Aktuálne najmodernejšia a najpredávanejšia Core to Core zváračka optických vlákien na trhu. Príďte si ku nám zváračku vyskúšať a uvidíte, že na zváranie optických vlákien model T-72 C+ nemá žiadnu konkurenciu.