AKTÍVNE ZARIADENIA
AKTÍVNE ZARIADENIA

AKTÍVNE ZARIADENIA

Podkategórie

Počet produktov: 5

Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek

Kód: FHC01103M02SC

Media prevodník 10/100 multimode

Prevodník metalika(RJ45 konektor))/optika(Duplex SC)-multimode pre 100M sieť s externým napájaním. Dosah 2 km.

Cena 34,00 € bez DPH
40,80 € s DPH
Viac
Dodanie do 14 dní

Kód: FHC01103S20SC

Media prevodník 10/100, Singlemode

Prevodník metalika(RJ45 konektor))/optika(Duplex SC)-singlemode pre 100M sieť s externým napájaním. Dosah 20 km.

Cena 37,00 € bez DPH
44,40 € s DPH
Viac
Dodanie do 14 dní

Kód: FHC1000-3S10A20

Media prevodník 1000, Singlemode

Prevodník metalika(RJ45 konektor))/optika(Duplex SC)-singlemode pre 1G sieť s externým napájaním. Dosah 10 km.

Cena 109,54 € bez DPH
131,45 € s DPH
Viac
Dodanie do 14 dní

Kód: FHC1000-8M05A20SC

Media prevodník 1000, multimode

Prevodník metalika(RJ45 konektor))/optika(Duplex SC)-multimode pre 1G sieť s externým napájaním. Dosah 550 m.

Cena 106,22 € bez DPH
127,46 € s DPH
Viac
Dodanie do 24h