Počet produktov: 377

Zobrazuje sa 1-12 z 377 položiek

Kód: AE2APCSM

Adaptér E2000/APC, SM

Simplexná optická spojka pre konektory E2000/APC singlemode.

Cena 7,67 € bez DPH
9,20 € s DPH
Viac
Dodanie do 24h

Kód: AFCAPCSM

Adaptér FC/APC, SM, zirc

Simplexná optická spojka pre konektory FC/APC singlemode.

Cena 0,64 € bez DPH
0,77 € s DPH
Viac
Dodanie do 24h

Kód: AFCPCSM

Adaptér FC/PC, SM

Simplexná optická spojka pre konektory FC/PC singlemode.

Cena 0,57 € bez DPH
0,68 € s DPH
Viac
Dodanie do 24h

Kód: ALCPCMMD

Adaptér LC/PC, MM Duplex

Duplexná optická spojka pre konektory LC/PC multimode.

Cena 1,94 € bez DPH
2,33 € s DPH
Viac
Dodanie do 24h

Kód: ALCPCSMD

Adaptér LC/PC, SM Duplex

Duplexná optická spojka pre konektory LC/PC singlemode.

Cena 1,94 € bez DPH
2,33 € s DPH
Viac
Dodanie do 24h

Kód: ASCAPCSM

Adaptér SC/APC, SM

Simplexná optická spojka pre konektory SC/APC singlemode.

Cena 0,57 € bez DPH
0,68 € s DPH
Viac
Dodanie do 24h

Kód: ASCAPCSMD

Adaptér SC/APC, SM Duplex

Duplexná optická spojka pre konektory SC/APC singlemode.

Cena 0,99 € bez DPH
1,19 € s DPH
Viac
Dodanie do 24h

Kód: ASCPCMM

Adaptér SC, MM

Simplexná optická spojka pre konektory SC/PC multimode.

Cena 0,53 € bez DPH
0,64 € s DPH
Viac
Dodanie do 24h

Kód: ASCPCSM

Adaptér SC/PC, SM

Simplexná optická spojka pre konektory SC/PC singlemode.

Cena 0,53 € bez DPH
0,64 € s DPH
Viac
Dodanie do 24h

Kód: ASCPCSMD

Adaptér SC/PC, SM Duplex

Duplexná optická spojka pre konektory SC/PC singlemode.

Cena 0,90 € bez DPH
1,08 € s DPH
Viac
Dodanie do 24h

Kód: ASTPCMM

Adaptér ST, MM

Simplexná optická spojka pre konektory ST/PC multimode.

Cena 0,62 € bez DPH
0,74 € s DPH
Viac
Dodanie do 24h

Kód: ASTPCSM

Adaptér ST, SM

Simplexná optická spojka pre konektory ST/PC singlemode.

Cena 0,62 € bez DPH
0,74 € s DPH
Viac
Dodanie do 24h