Pigtaily
Pigtaily

Pigtaily

Počet produktov: 12

Zobrazuje sa 1-12 z 12 položiek

Kód: E2APC902.0

Pigtail E2000/APC, SM, 2,0m

Okonektorované vlákno s optickým konektorom.

Cena 13,00 € bez DPH
15,60 € s DPH
Viac
Dodanie do 48h

Kód: FCAPC901.5

Pigtail FC/APC, SM, 1,5m

Okonektorované vlákno s optickým konektorom.

Cena 2,02 € bez DPH
2,42 € s DPH
Viac
Dodanie do 14 dní

Kód: FCPC901.5

Pigtail FC/PC, SM, 1,5m

Okonektorované vlákno s optickým konektorom.

Cena 1,74 € bez DPH
2,09 € s DPH
Viac
Dodanie do 14 dní

Kód: LCPC901.5

Pigtail LC/PC, SM, 1,5m

Okonektorované vlákno s optickým konektorom.

Cena 2,02 € bez DPH
2,42 € s DPH
Viac
Dodanie do 2-3 dní

Kód: SCPC501.5

Pigtail SC/PC, 50/125, 1,5m

Okonektorované vlákno s optickým konektorom.

Cena 1,43 € bez DPH
1,72 € s DPH
Viac
Dodanie do 24h

Kód: SCPC901.5

Pigtail SC/PC, SM, 1,5m

Okonektorované vlákno s optickým konektorom.

Cena 1,63 € bez DPH
1,96 € s DPH
Viac
Dodanie do 48h

Kód: STPC501.5

Pigtail ST/PC, 50/125, 1,5m

Okonektorované vlákno s optickým konektorom.

Cena 1,43 € bez DPH
1,72 € s DPH
Viac
Dodanie do 14 dní

Kód: STPC601.5

Pigtail ST/PC, 62,5/125, 1,5m

Okonektorované vlákno s optickým konektorom.

Cena 1,43 € bez DPH
1,72 € s DPH
Viac
Dodanie do 14 dní

Kód: STPC901.5

Pigtail ST, SM, 1,5m

Okonektorované vlákno s optickým konektorom.

Cena 1,65 € bez DPH
1,98 € s DPH
Viac
Dodanie do 14 dní

Kód: E2APC901.5

Pigtail E2000/APC, SM, 1,5m

Okonektorované vlákno s optickým konektorom.

Cena 7,40 € bez DPH
8,88 € s DPH
Viac
Dodanie do 48h

Kód: SCAPC901.5

Pigtail SC/APC, SM, 1.5m

Okonektorované vlákno s optickým konektorom.

Cena 1,85 € bez DPH
2,22 € s DPH
Viac
Dodanie do 24h