Patchcordy na sklade za super ceny
Patchcordy na sklade za super ceny

Patchcordy na sklade za super ceny

Počet produktov: 22

Zobrazuje sa 1-12 z 22 položiek

Kód: LCUPCD9LCUPCMM

Patchcord Duplex LC/PC-LC/PC 9/125

Singlemodový prepojovací kábel - 2 x konektor na každej strane

Cena 7,61 € bez DPH
9,13 € s DPH
Viac
Dodanie do 14 dní

Kód: LCUPCD9SCAPCMM

Patchcord Duplex LC/PC-SC/APC 9/125

Singlemodový prepojovací kábel - 2 x konektor na každej strane

Cena 7,17 € bez DPH
8,60 € s DPH
Viac
Dodanie do 14 dní

Kód: LCUPCD9SCUPCMM

Patchcord Duplex LC/PC-SC/PC 9/125

Singlemodový prepojovací kábel - 2 x konektor na každej strane

Cena 6,86 € bez DPH
8,23 € s DPH
Viac
Dodanie do 14 dní

Kód: LCUPCD9STUPCMM

Patchcord Duplex LC/PC-ST/PC 9/125

Singlemodový prepojovací kábel - 2 x konektor na každej strane

Cena 6,91 € bez DPH
8,29 € s DPH
Viac
Dodanie do 48h