Tlačiť
Pigtail ST/PC, 50/125, 1,5mpodstavec 600 x 600 pre DAT S66

Pigtail ST/PC, 62,5/125, 1,5m

 
Pigtail ST/PC, 62,5/125, 1,5m
Zobraziť v plnej veľkosti


 Cena po prihlásení


Okonektorované vlákno s optickým konektorom.

pdf


Dostupnosť

Dodávame v dobe:

24h.gif

Hodnotenie zákazníkov:

Zatiaľ tu nie je žiadne hodnotenie.
Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli ohodnotiť.


Údaje o predajcovi