Flextor.sk

Nákupný košík




Váš košík je prázdny

   

Ste v sekcii: Úvod Produkty E-SHOP AKTÍVNE ZARIADENIA Prevodníky

Tlačiť

Prevodníky feed

Zoradiť podľa:
Meno Kód tovaru Náhľad Popis  
19" chassis pre 14 media prevodníkov 19CH14MP 2U vaňa s vlastným napájaním, slúži na zapojenie 14 prevodníkov Popis tovaru
Media prevodník 10/100 multimode FHC01103M02SC Prevodník metalika(RJ45 konektor))/optika(Duplex SC)-multimode pre 100M sieť s externým napájaním. Dosah 2 km. Popis tovaru
Media prevodník 10/100, Singlemode FHC01103S20SC Prevodník metalika(RJ45 konektor))/optika(Duplex SC)-singlemode pre 100M sieť s externým napájaním. Dosah 20 km. Popis tovaru
Media prevodník 1000, multimode FHC1000-8M05A20SC Prevodník metalika(RJ45 konektor))/optika(Duplex SC)-multimode pre 1G sieť s externým napájaním. Dosah 550 m. Popis tovaru
Media prevodník 1000, Singlemode FHC1000-3S10A20 Prevodník metalika(RJ45 konektor))/optika(Duplex SC)-singlemode pre 1G sieť s externým napájaním. Dosah 10 km. Popis tovaru


  • «« Začiatok
  • « Predchádzajúci
  • 1
  • Nasledujúci »
  • Koniec »»
Výsledky 1 - 5 z 5

Významný tovar

Media prevodník 10/100, Singlemode

 Cena po prihlásení
Media prevodník 10/100, Singlemode

Prevodník metalika(RJ45 konektor))/optika(Duplex SC)-singlemode pre 100M sieť s externým napájaním. Dosah 20 km.