Flextor.sk

Nákupný košík




Váš košík je prázdny

   

Ste v sekcii: Úvod Produkty E-SHOP OPTICKÁ KABELÁŽ Meracie prístroje a príslušenstvo Merací set Optronics 850/1300/1310/1550 nm

Tlačiťe-mail
Media prevodník 1000, SinglemodeMont. držiak pre LSA PLUS 2/10 - 1 pozičný

Merací set Optronics 850/1300/1310/1550 nm

 
Merací set Optronics 850/1300/1310/1550 nm
Zobraziť v plnej veľkosti


 Cena po prihlásení


Merací set pre meranie singlemódových aj multimódových vlákien pomocou zdroja svetla a merača výkonu, priamou metódou. Pre Optronics ho vyrába špičkový svetový výrobca meracej techniky EXFO. Meria na vlnových dĺžkach 850/1300 nm pre MM a 1310/1550 pre SM optické vlákna.

pdf


Dostupnosť

Dodávame v dobe:

14d.gif

Hodnotenie zákazníkov:

Zatiaľ tu nie je žiadne hodnotenie.
Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli ohodnotiť.