Flextor.sk

Nákupný košík




Váš košík je prázdny

   

Ste v sekcii: Úvod Produkty E-SHOP AKTÍVNE ZARIADENIA Prevodníky Media prevodník 10/100, Singlemode

Tlačiťe-mail
Media prevodník 10/100 multimodeMedia prevodník 1000, multimode

Media prevodník 10/100, Singlemode

 
Media prevodník 10/100, Singlemode
Zobraziť v plnej veľkosti


 Cena po prihlásení


Prevodník metalika(RJ45 konektor))/optika(Duplex SC)-singlemode pre 100M sieť s externým napájaním. Dosah 20 km.

pdf


Dostupnosť

Dodávame v dobe:

24h.gif

Hodnotenie zákazníkov:

Zatiaľ tu nie je žiadne hodnotenie.
Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli ohodnotiť.