Flextor.sk

Nákupný košík




Váš košík je prázdny

   

Ste v sekcii: Úvod Produkty E-SHOP OPTICKÁ KABELÁŽ Adaptéry

Tlačiť

Adaptéry feed

Zoradiť podľa:
Meno Kód tovaru Náhľad Popis  
Adaptér E2000/APC, SM AE2APCSM Simplexná optická spojka pre konektory E2000/APC singlemode. Popis tovaru
Adaptér FC/APC, SM, zirc AFCAPCSM Simplexná optická spojka pre konektory FC/APC singlemode. Popis tovaru
Adaptér FC/PC, SM AFCPCSM Simplexná optická spojka pre konektory FC/PC singlemode. Popis tovaru
Adaptér LC/PC, MM Duplex ALCPCMMD Duplexná optická spojka pre konektory LC/PC multimode. Popis tovaru
Adaptér LC/PC, SM Duplex ALCPCSMD Duplexná optická spojka pre konektory LC/PC singlemode. Popis tovaru
Adaptér SC, MM ASCPCMM Simplexná optická spojka pre konektory SC/PC multimode. Popis tovaru
Adaptér SC/APC, SM ASCAPCSM Simplexná optická spojka pre konektory SC/APC singlemode. Popis tovaru
Adaptér SC/APC, SM Duplex ASCAPCSMD Duplexná optická spojka pre konektory SC/APC singlemode. Popis tovaru
Adaptér SC/PC, SM ASCPCSM Simplexná optická spojka pre konektory SC/PC singlemode. Popis tovaru
Adaptér SC/PC, SM Duplex ASCPCSMD Duplexná optická spojka pre konektory SC/PC singlemode. Popis tovaru
Adaptér ST, MM ASTPCMM Simplexná optická spojka pre konektory ST/PC multimode. Popis tovaru
Adaptér ST, SM ASTPCSM Simplexná optická spojka pre konektory ST/PC singlemode. Popis tovaru


  • «« Začiatok
  • « Predchádzajúci
  • 1
  • Nasledujúci »
  • Koniec »»


Zobraziť #  
Výsledky 1 - 12 z 12