Flextor.sk

Nákupný košík




Váš košík je prázdny

   

Ste v sekcii: Úvod Produkty E-SHOP

Tlačiť

Prehliadať feed

Zoradiť podľa:     Zobraziť #  

Výsledky 1 - 20 z 867
Meno Kód tovaru Náhľad Popis  
19 ventilátorová jednotka 70W DATVJ70W-19 Ventilátorová jednotka na 19" úchyt do racku Popis tovaru
19 " ventilátorová jednotka 150W D ATVJ150W-19 Ventilátorová jednotka na 19" úchyt do racku Popis tovaru
19 " ventilátorová jednotka 220W DATVJ220W-19 Ventilátorová jednotka na 19" úchyt do racku Popis tovaru
19 " zaslepovací panel 1 U DAT ZAS - 1U Slúži na zaslepenie voľnej pozície v racku Popis tovaru
19 " zaslepovací panel 2U DAT ZAS - 2U Slúži na zaslepenie voľnej pozície v racku Popis tovaru
19" chassis pre 14 media prevodníkov 19CH14MP 2U vaňa s vlastným napájaním, slúži na zapojenie 14 prevodníkov Popis tovaru
19" Montážny rám 3U S46998-A5-A15 Rám 3U Corning s kapacitou 144 zvarov, pri pouzití 12 konektorových modulov Corning. Popis tovaru
19" nástenná skriňa 12U, hĺbka 250mm DAT 12 - 12U Predné dvere presklené, bezpečnostné sklo Popis tovaru
19" nástenná skriňa 12U, hĺbka 400mm DAT 14- 12U Predné dvere presklené, bezpečnostné sklo Popis tovaru
19" nástenná skriňa 12U, hĺbka 500mm DAT15- 12U Predné dvere presklené, bezpečnostné sklo Popis tovaru
19" nástenná skriňa 12U, hĺbka 500mm - dvojdielna DAT 25 - 12U Predné dvere presklené, bezpečnostné sklo Popis tovaru
19" nástenná skriňa 15U, hĺbka 400mm DAT 14 - 15U Predné dvere presklené, bezpečnostné sklo Popis tovaru
19" nástenná skriňa 15U, hĺbka 500mm DAT 15 -15U Predné dvere presklené, bezpečnostné sklo Popis tovaru
19" nástenná skriňa 15U, hĺbka 500mm - dvojdielna DAT 25 - 15U Predné dvere presklené, bezpečnostné sklo Popis tovaru
19" nástenná skriňa 16U, hĺbka 500mm - dvojdielna DAT 25- 18U Predné dvere presklené, bezpečnostné sklo Popis tovaru
19" nástenná skriňa 18U, hĺbka 400mm DAT 14 - 18U Predné dvere presklené, bezpečnostné sklo Popis tovaru
19" nástenná skriňa 18U, hĺbka 500mm DAT15- 18U Predné dvere presklené, bezpečnostné sklo Popis tovaru
19" nástenná skriňa 4U, hĺbka 400mm DAT 14 - 4U Predné dvere presklené, bezpečnostné sklo Popis tovaru
19" nástenná skriňa 4U, hĺbka 500mm DAT 15- 4U Predné dvere presklené, bezpečnostné sklo Popis tovaru
19" nástenná skriňa 4U, hĺbka 500mm - dvojdielna DAT 25- 4U Predné dvere presklené, bezpečnostné sklo Popis tovaru




Zobraziť #  
Výsledky 1 - 20 z 867

Významný tovar

Optický kábel 12 - vláknový 9/125 LSOH

 Cena po prihlásení
Optický kábel 12 - vláknový 9/125 LSOH

Univerzálny optický kábel Draka s bezhalogénovým plášťom.

OTDR AQ1200, 1310/1550 nm, 34/32 dB

 Cena po prihlásení
OTDR AQ1200, 1310/1550 nm, 34/32 dB

Merací prístroj OTDR od japonského výrobcu Yokogawa pre singlemódové optické vlákna.

Media prevodník 10/100, Singlemode

 Cena po prihlásení
Media prevodník 10/100, Singlemode

Prevodník metalika(RJ45 konektor))/optika(Duplex SC)-singlemode pre 100M sieť s externým napájaním. Dosah 20 km.

Zvárací set SUMITOMO T-72C

 Cena po prihlásení
Zvárací set SUMITOMO T-72C

Najnovší model 3D optickej zváračky Sumitomo s krytím IP52 a podporou WIFI. Centruje vlákna jadro na jadro.Obsahuje: zváračka+2 piecky, lámačka FC-6RS, akumulátor, transporný kufrík, sieťový zdroj, držiak trub. ochrán, náhradné elektródy.

19" nástenná skriňa 15U, hĺbka 400mm

 Cena po prihlásení
19

Predné dvere presklené, bezpečnostné sklo

Pigtail ST/PC, 62,5/125, 1,5m

 Cena po prihlásení
Pigtail ST/PC, 62,5/125, 1,5m

Okonektorované vlákno s optickým konektorom.